מי אנחנו?

סופרקיט שיווק (1995) בע"מ הינה החברה המובילה בישראל בפיתוח, ייבוא ושיווק של מוצרים בתחום היצירה, כלי כתיבה, אמנות מקצועית וחוטי צמר וטריקו. עם למעלה מ-40 שנות ניסיון, סופרקיט מציעה ללקוחותיה מוצרי יצירה, חומרי אמנות וחוטי צמר וטריקו מן האיכות המעולה ביותר ובוחרת בקפידה רבה את המותגים הגלובאליים אותם בוחרת לשווק לשוק הישראלי.

קווי המוצרים הרבים של סופרקיט הנושקים לעולמות היצירה, האמנות המקצועית, החוטים והצמר ולכלי הכתיבה מאפשרים לכל אחת ואחד למצוא את המוצרים והחומרים המתאימים לו ולצרכיו בין אם מדובר באומנים מקצועיים, אוהבי יצירה ו-DIY, סרגנים מתחילים או מתקדמים והורים לילדים. המגוון הרב של המוצרים מספק גם לבעלי מקצוע – מורים לאמנות, גננות בגני ילדים ומרפאות בעיסוק – ליין שלם של כלי כתיבה ייעודים וחומרי יצירה ואמנות איכותיים אך נגישים שניתן להשתמש בהם בעת הוראת הילדים.

את מוצרי היצירה, האמנות והצמר והמותגים אותה סופרקיט משווקת ניתן למצוא במאות חנויות יצירה, צעצועים, כלי כתיבה ומשרד הפרוסות ברחבי הארץ.

הסיפור שלנו

תחילת דרכה של סופרקיט היא בחנות למוצרי יצירה, "פנאי-לי" שהוקמה ברמת גן בשנת 1974 על ידי משפחת עזרא שייבאה אביזרים וכלי יצירה ושיווקה אותם למספר חנויות בארץ והפכה עם השנים לחנות המובילה והמקצועית בארץ בתחומי היצירה והפנאי.

20 שנה לאחר הקמת החנות החליטו משפחת עזרא לייסד את סופרקיט, שהינה כיום, אחת החברות המובילות בארץ בייבוא ושיווק מגוון ענק של מוצרים ומותגים איכותיים ומקצועיים בינלאומיים למאות חנויות ואתרי סחר בתחומי היצירה, האמנות והצמר ברחבי הארץ.

פילה אמנות ויצירה בע"מ

בשנת 2018 נרכשה סופרקיט בחלקה על ידי קבוצת פילה האיטלקית (F.I.L.A. Fabbrica Italiana Lapis ed Affini), תאגיד אירופאי ענק אשר מאגד תחתיו מותגי איכות בתחום האמנות המקצועית מחד ומנגד בתחום חומרי היצירה וכלי הכתיבה, ובכך הפכה ל"פילה אמנות ויצירה בע"מ".

בתחום האמנות המקצועית ניתן למנות את המותגים כנסון (CANSON) – מפעל הנייר הצרפתי הוותיק והאיכותי המייצר במפעליו את הניירות הטובים בעולם לאומנים, את מאירמרי (MAIMERI) ודאלר ראוני (Daler-Rowney ) המייצרים את צבעי השמן, המים והאקריליק הטובים בעולם לצד מכחולים וציוד לאמנות מקצועית, את פרינסטון (Princeton) אשר מציעים לעולם טכנולוגיה חדשנית של מכחולים סיננטטיים מעולים הטובים יותר ממכחולים טבעיים ואת LYRA REMBRANDT, ליין העפרונות לרישום ושרטוט המקצועי מגרמניה.

בתחום חומרי היצירה וכלי הכתיבה ניתן למנות את המותג האהוב על ידי הורים וגננות Giotto  המציע טושים ועפרונות צבעוניים מסוגים שונים באריזות שונות ובגדלים ועוביים שונים, צבעי מים, צבעי גואש, צבעי איור, טושי דקור לצביעת משטחים שונים ומוצרי פלסטלינה מעולים כמו גם את ליין הקטנטנים Giotto Be-Be המציע קו שלם של מוצרי בתחום היצירה המותאמים במיוחד לקטנים שבחבורה.

כמו כן, מציעה FILA בעולם היצירה וכלי הכתיבה את המותג המעולה ליירה (LYRA) מגרמניה הכולל סוגים שונים של עפרונות ייעודיים למשרד ולבתי הספר, כולל עפרונות אחיזה נכונה ללימוד אחיזה נכונה של העפרון, את המותג טראטו (TRATTO) המציע ליין של כלי כתיבה למשרד ולבית ואת המותג דאס (DAS), חימר המתייבש באוויר הטוב בעולם.

רכישת FILA העולמית את סופרקיט מאפשרת להרחיב עוד יותר את המוצרים האיכותיים של התאגיד האירופאי המשווקים בארץ ולהציע לשוק את המוצרים החדשניים והאיכותיים הקיימים היום בעולם האמנות והיצירה במחירים נגישים.

המותגים שלנו