4 רעיונות ליצירה בטכניקת פורינג

פורינג, טכניקת מזיגה נוזלית של צבע אקריליק, לצורך צביעה של משטחים ויצירת יצירות אמנות הוא טרנד שכבר איתנו כמה שנים ועדין ממשיך לגדול. אז עם אלו חומרים תוכלו להשתמש על מנת להכין יצירת אמנות באפקט שיש משלכם?

אלו מוצרים מתאימים לטכניקת פורינג?

פורינג מדיום אפל בארל (Apple Barrel)

פורינג מדיום של המותג אפל בארל מושלם לשימוש עם כל צבע אקריליק של המותג ליצירת עבודות אמנות מרהיבות בטכניקת הפורינג! על ידי ערבוב המדיום יחד עם צבעי אקריליק בכמויות שוות ניתן ליצור אפקטים מרהיבים של מערבולות או שיש. המדיום לא ישנה את רמת הדביקות או הגוון של הצבע לאחר הערבוב. לשימוש פנים בלבד על עץ, קנבס או משטחים לצביעה. לאחר הייבוש מקבל גימור סאטן. על בסיס מים, איננו רעיל. תוצרת ארה"ב. ניתן לניקוי כאשר עדין רטוב בעזרת מטלית לחה וסבון.

צבע אקריליק אפל בארל (Apple Barrel)

צבעי אקריליק איכותיים במיוחד נוחים לצביעה ומושלמים לעבודות יצירה שונות: צביעה על נייר או על עיסות נייר, משטחי עץ, גבס, חימר וקלקרים. על בסיס מים, אינם רעילים. מתייבשים בקלות בגימור מט. קלים לניקוי עם סבון ומים. מתאימים לעבודה עם ילדים.

צבע מרבלינג ליצירת אפקט השיש (FolkArt)

צבעי מרבלינג של פולקארט, בצבעים מדהימים היוצרים אפקט שיש אטום על מגוון רחב של משטחים כגון ניירות, קנווסים, מוצרי עץ, עיסות נייר, חרס, זכוכית, פלסטיק ועוד. אינם דורשים הכנה מוקדמת או אבקת צבע ומוכנים לשימוש ישירות מהבקבוק. על בסיס מים ובעלי פיגמנטים עשירים שאינן מתערבבים בקלות. ליצירת אפקט שיש יש לשפוך את צבעי המרבלינג אחד על השני על המשטח הרצוי. ניתן לעצב את אפקט השיש לאחר יישום הצבע על המשטח על ידי שימוש בכלי עבודה כגון מרית, מברשת, שיפוד וכו' או על ידי נענוע המשטח מעלה ומטה.
 

הדרכות יצירה בטכניקת פורינג

שפכו צבע אקריליק על קנווס ב-4 דרכים שונות

עבודת פורינג מושלמת בעזרת פורינג מדיום של אפל בארל

טכניקת פורינג בכוסות בעזרת צבעי מרבלינג של פולקארט

הכינו תמונה עם אפקט שיש מצבעי אקריליק פולקארט