הכינו בעצמכם DIY מובייל לקיר מצמר בסגנון בוהו שיק

יצירה קיצית לילדים עם חימר פולימרי סקאלפי – מחזיק מפתחות בצורת גלידה מתוקה שניתן לענוד גם כשרשרת יפה.

משך ההכנה:

רמת הקושי:

DIY מובייל לקיר

חומרי יצירה נדרשים:

DIY מובייל לקיר

1.

בעזרת סרגל פלסטיק מסמנים עם עפרון על גבי דיבל העץ העגול מרווח של 10 ס"מ מכל קצה ומרווח של 18 ס"מ מכל קצה (סה"כ צריכים להיות על המקל 4 סימונים - 10 ס"מ ו-18 ס"מ מקצה ימין ומקצה שמאל).

DIY מובייל לקיר

2.

באמצעות אקדח דבק חם ענק מדביכל מדביקים נר דבק חם בין על שני הסימונים הפנימיים על דיבל העץ כך שתיווצר צורה של חצי עיגול קטן.

DIY מובייל לקיר

3.

מחברים 3 נרות דבק חם של מדביכל יחדיו באמצעות אקדח דבק חם ומדביקים על שני הסימונים החיצוניים על מקל העץ כך שתיווצר צורה של חצי עיגול גדול.

DIY מובייל לקיר

4.

מלפפים צמר בגוון הנבחר סביב חצי עיגול הנרות. את הליפוף יש להתחיל בקצה אחד של הנר ולהמשיך עד מחציתו. לאחר מכן יש להתחיל ללפפו בקצה השני עד לנקודת המפגש במחצית.

DIY מובייל לקיר

5.

גוזרים את פקעות הצמר לרצועות באורכים שווים באמצעות מספריים PLUS המיועדים לגזירת חומרים מסוגים שונים. שימו ❤️ לא חייבים לדייק באורכים מאחר ובסיום המובייל ניתן לגזור את הרצועות התלויות לכדי אורך אחד שווה.

DIY מובייל לקיר

6.

באמצעות רצועת צמר MALAGA בגוון שבחרתם, יוצרים לולאה על גבי חצי העיגול החיצוני, משחילים לתוכה את קצוות החוט ומושכים. חוזרים על הפעולה עד שהרצועות מכסות את כל החלק התחתון של חצי העיגול.

DIY מובייל לקיר

7.

חוזרים על אותה פעולה בעזרת צמר MALGA על גבי העיגול הפנימי.

DIY מובייל לקיר

8.

מחברים רצועת צמר בשני קצוות מקל העץ ויוצרים באמצעותה משולש למתלה. מקשטים את קירות הבית עם מובייל לקיר השיקי שיצרנו ומייחלים לימים קרים וצמריים!