הכירו את מוד פודג'

המוצר הרב תכליתי שכבש את ארה"ב: דבק, סילר ולכה באחד המגן על היצירות
כבר למעלה מ-50 שנה מוד פודג' – המוצר הרב תכליתי שכבש את ארה"ב: דבק, סילר ולכה באחד, משמש את חובבי היצירה כמגן האולטמטיבי על היצירות.  מוד פודג' מט ומוד פודג' גלוס, המוצרים הראשונים שפותחו היוו את יריית הפתיחה לליין שלם של מוצרים להגנה על יצירות כאשר כל אחד בעל ייחוד משלו ושניתן לשימוש על משטחים שונים: עץ, קנבס, נייר, בד, זכוכית ועוד. מוד פודג' בעל מרקם נוזלי נוח במיוחד, איננו רעיל, המגיעים במגוון גדלים ובקבוקים.

מוד פודג' לכל מטרה ומשטח

מוד פודג' ספריי מט או מבריק

מוד פודג' ספריי

המוצר הרב תכליתי: דבק, סילר ולכה האהוב עכשיו גם בבקבוק ספריי אחד! רב תכליתי על בסיס מים לריסוס על משטחים שונים ומגוונים, לשימוש פנים או חוץ,  שכבה אחידה וחלקה,  עמיד לזמן ממושך ושומר על המוצרים לתקופה ארוכה, גימור נקי ללא משיחות מכחול, נדבק בקלות, עמיד בפני שריטות ומים וניתן לניקוי במים וסבון.

מוד פודג' בגימור מט

מוד פודג' מט

MOD PODGE המקורי בגימור מט שקוף היכול לשמש גם כלכה המהווה שכבת הגנה על היצירה. על בסיס מים, לא רעיל ומתייבש בקלות ללא סימנים.

מוד פודג' בגימור מבריק

מוד פודג' מבריק
MOD PODGE המקורי בגימור מבריק שקוף היכול לשמש גם כלכה המהווה שכבת הגנה על היצירה. על בסיס מים, לא רעיל ומתייבש בקלות ללא סימנים.

מוד פודג' בגימור מבריק במיוחד

מוד פודג' מבריק במיוחד

MOD PODGE בגימור מבריק במיוחד המעניק גימור חלק ואחיד ללא סימנים. על בסיס מים, לא רעיל ומתייבש בקלות.

מוד פודג' בגימור מבריק סופר נצנצים

מוד פודג' נצנצים

MOD PODGE בגימור מבריק סופר-נצנצים המוסיף שכבה מנצנצת במיוחד לכל יצירה ומשמש גם כשכבת הגנה. מתאים גם ליצירה עם הילדים. על בסיס מים, לא רעיל ומתייבש בקלות ללא סימנים.

מוד פודג' בגימור מבריק נצנצים

מוד פודג' נצנצים

MOD PODGE בגימור מבריק נצנצים המוסיף שכבה מנצנצת לכל יצירה ומשמש גם כשכבת הגנה. מתאים גם ליצירה עם הילדים. על בסיס מים, לא רעיל ומתייבש בקלות ללא סימנים.

מוד פודג' עמיד במדיח כלים

מוד פודג' עמיד במדיח כלים

MOD PODGE המיועד להגנה על כלים המיועדים לשטיפה וניקוי. בעל גימור חלק ואחיד. על בסיס מים, לא רעיל, מתייבש בקלות ובמהירות.

מוד פודג' מט / מבריק נטול חומצה

מוד פודג' מבריק נטול חומצה

MOD PODGE בגימור מט נטול חומצה מתאים במיוחד ליצירה עם משטחי נייר ושומר על הנייר לאורך זמן. על בסיס מים, לא רעיל ומתייבש בקלות ללא סימנים.

מוד פודג' עמיד לשימוש חיצוני

מוד פודג' עמיד לשימוש חיצוני

MOD PODGE לשימוש חיצוני עמיד לתנאי מזג אוויר קשים. בעל גימור חלק ושקוף. מתאים לשימוש על מגוון משטחים: עץ, חרס, קרמיקה, ברזל ועוד. על בסיס מים, לא רעיל, מתייבש בקלות ובמהירות.

מוד פודג' מדיום טרנספר להעתקת תמונות

מוד פודג' מדיום טרנספר להעתקת תמונות

MOD PODGE מדיום טרנספר מאפשר העברת תמונות בצבע ובשחור לבן למשטחים כגון עץ, בדים, קנבס ועוד.

מוד פודג' סטיפי מקשה ומעצב בדים

מוד פודג' מקשה בדים

MOD PODGE סטיפי מקשה ומעצב בדים המוסיף שכבת הגנה לכל יצירה. מדיום קלאסי מושלם להקשות בדים, סרטים, תחרה וחוטי תפירה.

מוד פודג' לבדים וטקסטיל

מוד פודג' לבדים וטקסטיל

MOD PODGE לבד וטקסטיל מתאים להדבקת בדים, נגזרות נייר ומפיות למשטחי בד. פתרון מדהים לעיצוב מגוון מוצרי טקסטיל. לכביסה עדינה לאחר 72 שעות. על בסיס מים, לא רעיל.

מוד פודג' בגימור עתיק

מוד פודג' בגימור עתיק

OD PODGE בגימור עתיק מגן ומשמר את העבודה ומעניק לה מראה מיושן וינטאג'. מתאים ליצירה על מגוון רחב של משטחים: עץ, נייר, קרטון, פלסטיק ועוד על בסיס מים, לא רעיל ומתייבש בקלות ללא סימנים.

מוד פודג' מגן פאזלים

מוד פודג' מגן פאזלים

MOD PODGE להגנה ולהדבקת חלקי פאזל יחדיו לשימור הפאזל הבנוי לאורך זמן. מומלץ למרוח שתי שכבות להגנה מושלמת. על בסיס מים, לא רעיל ומתייבש בקלות.

מוד פודג' תלת מימד

מוד פודג' תלת מימד

MOD PODGE תלת מימד שקוף מעניק טקסטורה בולטת (דמויית אמייל) ומרשימה. מתאים למריחה על משטחים הצבועים בצבעי אקריליק, נייר פלסטיק או עץ. מושלם לעיצוב תכשיטים. על בסיס מים, לא רעיל ומתייבש בקלות ללא סימנים.